1. Gunakan ruangan ‘Search’ untuk mencari nama pegawai atau email.
  2. Klik pada alamat email pegawai yang ingin dihubungi.
 NAMAJAWATANALAMAT EMEL
1KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF KUMPULAN (GROUP CHIEF EXECUTIVE OFFICER (CEO))
Ybhg. Dato' Abdul Ghariff Bin RaminKetua Pegawai Eksekutif Kumpulan (CEO)ghariff@pkps.gov.my
Pn. Ermyza Afera Binti Mat NasirPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)ermyzaafera@pkps.gov.my
2KETUA PEGAWAI OPERASI KUMPULAN (GROUP CHIEF OPERATING OFFICER (COO))
Dr. Mohamad Khairil Bin Mohamad RaziKetua Pegawai Operasi Kumpulan (COO)dr.khairil@pkps.gov.my
Pn. Samsiyah Binti SamsudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)samsiyah@pkps.gov.my
3SEKTOR PENGURUSAN & PENTADBIRAN
Pn. Rosnani Binti Abdul MalekPengurus Besar Sektor Pengurusan & Pentadbiranrosnani@pkps.gov.my
Pn. Sayyidatuna Fatimah AzzahroPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)fatimah_azzahro@pkps.gov.my
4SEKTOR PERNIAGAAN & PEMASARAN
Tuan Haji Mohamad Azmi Bin Abd HamidPengurus Besar Sektor Perniagaan & Pemasaranazmi@pkps.gov.my
5INTEGRITI & PENGURUSAN RISIKO
En. Ahmad Damya Bin ZakariaPengurus Integriti & Pengurusan Risikoahmaddamya@pkps.gov.my
Pn. Hazrini Binti IshakPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)hazrini@pkps.gov.my
6AUDIT DALAM
Pn. Faradina Binti HairudinPengurus Juruaudit Dalamfaradina@pkps.gov.my
Pn. Nureen Mashi Mohd FathilPenolong Juruaudit Dalam (PP)nureen@pkps.gov.my
En. Omar Bin BasariPenolong Juruaudit Dalamomar@pkps.gov.my
Pn. Yasilawatiyasilawati@pkps.gov.my
En. Mohd Nor Azamazam@pkps.gov.my
7HARTANAH, PERHUTANAN & PELABURAN
Pn. Nor Azura Binti Zainal AbidinPengurus Unit Hartanah, Perhutanan & Pelaburanazura@pkps.gov.my
En. Mohamed Syafie Bin Mohd AliPenolong Pengurus Hartanahsyafie.ali@pkps.gov.my
En. Muhammad Zaki Bin ZailaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)mdzaki@pkps.gov.my
Pn. Nurul Huda Binti OthmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nurulhuda@pkps.gov.my
En. Jefferee Bin Mohd KamilPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)jefferee@pkps.gov.my
En. Mohd. Anas NasyitPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)mohd.anas@pkps.gov.my
En. Muhammad FaizPenolong Pengurus Hartanah (GIS)faiz@pkps.gov.my
8PERANCANGAN STRATEGIK, PROJEK KHAS & PENILAIAN PROJEK
*TBA
9KEWANGAN & KESETIAUSAHANAN
Pn. Noraini Binti Mohamad RamlanPengurus Kanan Kewangan, Kesetiausahanannoraini@pkps.gov.my
Pn. Nurul Akmar Binti Mohd TohidAkauntannurulakmar@pkps.gov.my
Cik Norshamshida Binti Mohamed AliasPenolong Pengurus Kewangannorshamshida@pkps.gov.my
Pn. Siti Rahimah JumaniPenolong Pengurus Kewangansitirahimah@pkps.gov.my
Cik Nuruljannah Binti MustaffaPembantu Tadbir Kewangannuruljannah@pkps.gov.my
Pn. Hjh. Fauziah Mat YusufPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)fauziah@pkps.gov.my
Pn. Aini Binti Abd KarimPembantu Setiausaha Pejabataini@pkps.gov.my
Pn. Hayati Binti AbdullahPenolong Pengurus Kewangan (PP)hayati@pkps.gov.my
Pn. Lees'Aida Binti RamliPenolong Pengurus Kewanganleesaida@pkps.gov.my
Cik Amrina Soleha Binti PraminPembantu Tadbir Kesetiausahaanamrina@pkps.gov.my
10PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pn. Majidah Binti Mohd SaidPengurus Sumber Manusia & Latihanmajidah@pkps.gov.my
Pn. Siti Aisyah Binti Mat ArifPengurus Sumber Manusiasitiaisyah@pkps.gov.my
En. Mohd Syahrul Bin Mohd IbrahimPenolong Pengurus Sumber Manusiamohdsyahrul@pkps.gov.my
Pn. Nor Azlin Binti AhmadPembantu Setiausaha Pejabatnorazlin@pkps.gov.my
Pn. Melatimelati@pkps.gov.my
11PERUNDANGAN
Pn. Zarinah Binti TaslimPengurus Perundanganzarinah@pkps.gov.my
En. Muhd. Hafiz Aizathafiz_aizat@pkps.gov.my
Pn. Norazlina Binti AbdullahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)-
Pn. Norazyyati Binti HassanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)norazyyati@pkps.gov.my
12TEKNOLOGI MAKLUMAT
Pn .Wahyunah Binti MarzukiPenolong Pengurus Teknologi Maklumatwahyunah@pkps.gov.my
En. Muhammad Arham Bin JafriJuruteknik Komputerarham@pkps.gov.my
Cik Nabilah Binti Nor AziziPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nabilah@pkps.gov.my
13PENTADBIRAN
Pn. Hajjah Nor Asilah Binti AtdenanPengurus Pentadbiranasilah@pkps.gov.my
Pn. Zawianty Binti Abu ZarinPenolong Pengurus Pentadbiranzawianty@pkps.gov.my
Pn. Siti Noraishah Binti ZainalPegawai Khidmat Pelanggansitinoraishah@pkps.gov.my
En. Norafryman Bin MahdanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)norafryman@pkps.gov.my
En. Irwan Bin MasdarPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)irwan@pkps.gov.my
En. Siraj Munir Bin Mohammad SaidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)siraj.munir@pkps.gov.my
Pn. Siti Safurasitisafura@pkps.gov.my
En. Farhan-
JURUTEKNIK
En. Shahrul Adnira Bin Mohd NoorJuruteknikshahruladnira@pkps.gov.my
En. Mohd Saiful Fahmi Bin RazaliJuruteknikmohdsaifulfahmi@pkps.gov.my
En. Velan A/L M KrishnanJuruteknikvelan@pkps.gov.my
14PEROLEHAN
Pn. Norhayati Binti ArifinPenolong Pengurus Perolehannorhayati@pkps.gov.my
Pn. Rohaiza Binti Mat GhaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)rohaiza@pkps.gov.my
Cik Nabila Binti IdhamPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nabila@pkps.gov.my
15FASILITI BANGUNAN & KEJURUTERAAN
En. Mohd Ridwan Bin AzmiPengurus Fasiliti Bangunan & Kejuruteraan
16KESELAMATAN
Mejar (B) Zulkifli Bin HussainPegawai Keselamatan-
17PEMBANGUNAN INSTITUSI PEMASARAN
Pn. Siti Noor Lianna Binti MisliPengurus Kanan Tertinggi Pembangunan Institusi Pemasaranlianna@pkps.gov.my
Pn. Nur Azrinie Binti Abdull RahimPenolong Pengurus Pemasarannurazrinie@pkps.gov.my
En. Izuddinizuddin@pkps.gov.my
En. Muhamad RidzuanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)m.ridzuan@pkps.gov.my
18PENGEKSPORTAN & PERUNCITAN
Pn. Noor Azreena Binti Abdul AzizPengurus Pemasaran Pengeksportan & Peruncitannoorazreena@pkps.gov.my
20DEWAN ORKID
Nor Zaihan Bin Suriat OthmanPengurus Dewan Orkidnorzaihan@pkps.gov.my
Pn. Suri Binti Mohd IdrisPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)suri@pkps.gov.my
En. Afnan HayyanJuruteknikafnan@pkps.gov.my
21PEMBORONGAN
En. Pongot Bin SajabPengurus Kanan Pasar Borong Selangorpongot@pkps.gov.my
22KOMUNIKASI STRATEGIK
En. Muhammad Gaddafi Bin MusliPengurus Kanan Komunikasi Strategik
gaddafi@pkps.gov.my
Pn. Reena Zuliana binti Abdul RashidPengurus Komunikasi Strategikreenazuliana@pkps.gov.my
23PEMBANGUNAN PENGELUARAN & KESELAMATAN MAKANAN
*TBA
24TERNAKAN LEMBU & AYAM
Cik Nurulshima Binti Md AnuarPengurus Ternakan Lembu & Ayamnurulshima@pkps.gov.my
En. Muhammad Ashraf Naif Bin Abdul RahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)ashraf.naif@pkps.gov.my
25KELAPA SAWIT
En. Abdul Wahab Bin Haji AbbasPengurus Kanan Perladangan Kelapa Sawitabd_wahab@pkps.gov.my
BAJA KOMPOS
En. Mohd Razif bin IsmailPenolong Pengurus Projek Baja Komposmohd_razif@pkps.gov.my
26SELANGOR FRUIT VALLEY
En. Md Saad Bin MahsahPengurus Selangor Fruit Valleymd.saad@pkps.gov.my
19AGRO PELANCONGAN
Pn. Nur Rashidah Binti Mohamed RaihanPengurus Agro Pelanconganrashidah@pkps.gov.my
27INDUSTRI ASAS TANI
Pn. Siti Masayu Binti LatonPengurus Industri Asas Tanisiti.masayu@pkps.gov.my
28KOMODITI BERNILAI TINGGI
Tuan Haji Zahari Bin Lambak"Acting Senior Manager" Komoditi Bernilai Tinggizaharilambak063@gmail.com
29AKUAKULTUR
*TBA