1. Gunakan ruangan ‘Search’ untuk mencari nama pegawai atau email.
  2. Klik pada alamat email pegawai yang ingin dihubungi.
 NAMAJAWATANALAMAT EMEL
1KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF KUMPULAN (GROUP CHIEF EXECUTIVE OFFICER (CEO))
Ybhg. Dato' Abdul Ghariff Bin RaminKetua Pegawai Eksekutif Kumpulan (CEO)ghariff@pkps.gov.my
Pn. Ermyza Afera Binti Mat NasirPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)ermyzaafera@pkps.gov.my
2KETUA PEGAWAI OPERASI KUMPULAN (GROUP CHIEF OPERATING OFFICER (COO))
Dr. Mohamad Khairil Bin Mohamad RaziKetua Pegawai Operasi Kumpulan (COO)dr.khairil@pkps.gov.my
Pn. Samsiyah Binti SamsudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)samsiyah@pkps.gov.my
3SEKTOR PENGURUSAN & PENTADBIRAN
Pn. Rosnani Binti Abdul MalekPengurus Besar Sektor Pengurusan & Pentadbiranrosnani@pkps.gov.my
Pn. Sayyidatuna Fatimah AzzahroPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)fatimah_azzahro@pkps.gov.my
4SEKTOR PERNIAGAAN & PEMASARAN
Tuan Haji Mohamad Azmi Bin Abd HamidPengurus Besar Sektor Perniagaan & Pemasaranazmi@pkps.gov.my
Nurul Aqidah Binti Mohd IsaPembantu Tadbir (P/O)aqidah@pkps.gov.my
5SEKTOR PENGELUARAN KOMODITI & MAKANAN
En. Pongot Bin SajabPengurus Besar Sektor Pengeluaran Komoditi & Makananpongot@pkps.gov.my
6INTEGRITI & PENGURUSAN RISIKO
Cik Nurulshima Binti Md AnuarPengurus Integriti & Pengurusan Risikonurulshima@pkps.gov.my
En. Norafryman Bin MahdanPembantu Tadbir (P/O)norafryman@pkps.gov.my
7AUDIT DALAM
Pn. Faradina Binti HairudinPengurus Juruaudit Dalamfaradina@pkps.gov.my
Pn. Nureen Mashi Mohd FathilPenolong Juruaudit Dalam (PP)nureen@pkps.gov.my
Pn. Hazrini Binti IshakPembantu Tadbir (P/O)hazrini@pkps.gov.my
Pn. Yasilawatiyasilawati@pkps.gov.my
En. Mohd Nor Azamazam@pkps.gov.my
8HARTANAH, PERHUTANAN & PELABURAN
Pn. Nor Azura Binti Zainal AbidinPengurus Unit Hartanah, Perhutanan & Pelaburanazura@pkps.gov.my
En. Mohamed Syafie Bin Mohd AliPenolong Pengurus Hartanahsyafie.ali@pkps.gov.my
En. Muhammad Zaki Bin ZailaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)mdzaki@pkps.gov.my
Pn. Nurul Huda Binti OthmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nurulhuda@pkps.gov.my
En. Jefferee Bin Mohd KamilPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)jefferee@pkps.gov.my
En. Mohd. Anas NasyitPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)mohd.anas@pkps.gov.my
En. Muhammad FaizPenolong Pengurus Hartanah (GIS)faiz@pkps.gov.my
9BIRO PERANCANGAN STRATEGIK, PROJEK KHAS & PENILAIAN PROJEK
Yani Hardinata Bin HairudinPengurus Kanan Strategik & Projek Khasyanihardinata@pkps.gov.my
10UNIT PEMBANGUNAN DAERAH SABAK BERNAM
En. Jamzuri Bin ArdaniPengurus Kanan Pembangunan Daerah Sabak Bernamjamzuri@pkps.gov.my
11KEWANGAN & KESETIAUSAHANAN
Pn. Noraini Binti Mohamad RamlanPengurus Kanan Kewangan, Kesetiausahanannoraini@pkps.gov.my
Pn. Nurul Akmar Binti Mohd TohidAkauntannurulakmar@pkps.gov.my
Cik Norshamshida Binti Mohamed AliasPenolong Pengurus Kewangannorshamshida@pkps.gov.my
Pn. Siti Rahimah JumaniPenolong Pengurus Kewangansitirahimah@pkps.gov.my
Cik Nuruljannah Binti MustaffaPembantu Tadbir Kewangannuruljannah@pkps.gov.my
Pn. Hjh. Fauziah Mat YusufPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)fauziah@pkps.gov.my
Pn. Aini Binti Abd KarimPembantu Setiausaha Pejabataini@pkps.gov.my
Pn. Hayati Binti AbdullahPenolong Pengurus Kewangan (PP)hayati@pkps.gov.my
Pn. Lees'Aida Binti RamliPenolong Pengurus Kewanganleesaida@pkps.gov.my
Cik Amrina Soleha Binti PraminPembantu Tadbir Kesetiausahaanamrina@pkps.gov.my
12PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pn. Majidah Binti Mohd SaidPengurus Sumber Manusia & Latihanmajidah@pkps.gov.my
Pn. Siti Aisyah Binti Mat ArifPengurus Sumber Manusiasitiaisyah@pkps.gov.my
En. Mohd Syahrul Bin Mohd IbrahimPenolong Pengurus Sumber Manusiamohdsyahrul@pkps.gov.my
Pn. Nor Azlin Binti AhmadPembantu Setiausaha Pejabatnorazlin@pkps.gov.my
Pn. Melatimelati@pkps.gov.my
13PERUNDANGAN
Pn. Zarinah Binti TaslimPengurus Perundanganzarinah@pkps.gov.my
En. Muhd. Hafiz Aizathafiz_aizat@pkps.gov.my
Pn. Norazlina Binti AbdullahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)-
Pn. Norazyyati Binti HassanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)norazyyati@pkps.gov.my
14TEKNOLOGI MAKLUMAT
Pn .Wahyunah Binti MarzukiPenolong Pengurus Teknologi Maklumatwahyunah@pkps.gov.my
En. Muhammad Arham Bin JafriJuruteknik Komputerarham@pkps.gov.my
Cik Nabilah Binti Nor AziziPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nabilah@pkps.gov.my
15PENTADBIRAN
Pn. Hajjah Nor Asilah Binti AtdenanPengurus Pentadbiranasilah@pkps.gov.my
En. Omar Bin BasariPenolong Pengurus Pentadbiranomar@pkps.gov.my
Pn. Zawianty Binti Abu ZarinPenolong Pengurus Pentadbiranzawianty@pkps.gov.my
Pn. Siti Noraishah Binti ZainalPegawai Khidmat Pelanggansitinoraishah@pkps.gov.my
En. Irwan Bin MasdarPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)irwan@pkps.gov.my
En. Siraj Munir Bin Mohammad SaidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)siraj.munir@pkps.gov.my
Pn. Siti Safurasitisafura@pkps.gov.my
En. Farhan-
16JURUTEKNIK
En. Shahrul Adnira Bin Mohd NoorJuruteknikshahruladnira@pkps.gov.my
En. Mohd Saiful Fahmi Bin RazaliJuruteknikmohdsaifulfahmi@pkps.gov.my
En. Velan A/L M KrishnanJuruteknikvelan@pkps.gov.my
17PEROLEHAN
Pn. Norhayati Binti ArifinPenolong Pengurus Perolehannorhayati@pkps.gov.my
Pn. Rohaiza Binti Mat GhaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)rohaiza@pkps.gov.my
Cik Nabila Binti IdhamPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nabila@pkps.gov.my
18FASILITI BANGUNAN & KEJURUTERAAN
En. Mohd Ridwan Bin AzmiPengurus Fasiliti Bangunan & Kejuruteraanmohd.ridwan@pkps.gov.my
19KESELAMATAN
Mejar (B) Zulkifli Bin HussainPegawai Keselamatan-
20PEMBANGUNAN INSTITUSI PEMASARAN
Pn. Siti Noor Lianna Binti MisliPengurus Kanan Tertinggi Pembangunan Institusi Pemasaranlianna@pkps.gov.my
En. Muhamad Ridzuan Bin Abdul RahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)m.ridzuan@pkps.gov.my
En. Siraj Munir Bin Mohammad Said
Nurul Athirah Binti Mohd Yusuf
21PENGEKSPORTAN & PERUNCITAN
Pn. Noor Azreena Binti Abdul AzizPengurus Pemasaran Pengeksportan & Peruncitannoorazreena@pkps.gov.my
Pn. Nur Azrinie Binti Abdull RahimPenolong Pengurus Pemasaran Pengeksportan & Peruncitannurazrinie@pkps.gov.my
Siti Nor Laila Binti DeramanPekerja Amnorlaila@pkps.gov.my
22DEWAN ORKID
En. Nor Zaihan Bin Suriat OthmanPengurus Dewan Orkidnorzaihan@pkps.gov.my
Pn. Suri Binti Mohd IdrisPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)suri@pkps.gov.my
En. Afnan HayyanJuruteknikafnan@pkps.gov.my
23PEMBORONGAN
*TBA
24KOMUNIKASI STRATEGIK
En. Muhammad Gaddafi Bin MusliPengurus Kanan Komunikasi Strategik
gaddafi@pkps.gov.my
Pn. Reena Zuliana binti Abdul RashidPengurus Komunikasi Strategikreenazuliana@pkps.gov.my
25BAHAGIAN PEMBANGUNAN PENGELUARAN & KESELAMATAN MAKANAN
En. Farid Bin Zainon @ ZainalPengurus Kanan Tertinggi Pembangunan Pengeluaran & Keselamatan Makananfarid@pkps.gov.my
En. Muhammad Nashrul Naim Bin Mohd HussiPembantu Tadbir (P/O)nashrul.naim@pkps.gov.my
26TERNAKAN LEMBU & AYAM
27KELAPA SAWIT
En. Abdul Wahab Bin Haji AbbasPengurus Kanan Perladangan Kelapa Sawitabd_wahab@pkps.gov.my
28BAJA KOMPOS
En. Mohd Razif bin IsmailPenolong Pengurus Projek Baja Komposmohd_razif@pkps.gov.my
29SELANGOR FRUIT VALLEY
En. Md Saad Bin MahsahPengurus Selangor Fruit Valleymd.saad@pkps.gov.my
30AGRO PELANCONGAN
Pn. Nur Rashidah Binti Mohamed RaihanPengurus Agro Pelanconganrashidah@pkps.gov.my
31INDUSTRI ASAS TANI
Pn. Siti Masayu Binti LatonPengurus Industri Asas Tanisiti.masayu@pkps.gov.my
En. IzuddinPembantu Tadbir (P/O)izuddin@pkps.gov.my
32KOMODITI BERNILAI TINGGI
Tuan Haji Zahari Bin Lambak"Acting Senior Manager" Komoditi Bernilai Tinggizaharilambak063@gmail.com
33AKUAKULTUR
En. Ahmad Damya Bin ZakariaPengurus Akuakulturahmaddamya@pkps.gov.my
En. Muhammad Ashraf Naif Bin Abdul RahimPembantu Tadbir (P/O)ashraf.naif@pkps.gov.my
34UNIT PKPS PRIHATIN
En. Mohd Fazir Bin Abdul LatifPengurusfazir@pkps.gov.my