1. Gunakan ruangan ‘Search’ untuk mencari nama pegawai atau email.
  2. Klik pada alamat email pegawai yang ingin dihubungi.
 NAMAJAWATANALAMAT EMEL
1KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF KUMPULAN (GROUP CHIEF EXECUTIVE OFFICER (CEO))
Ybhg. Dato' Abdul Ghariff Bin RaminKetua Pegawai Eksekutif Kumpulan (CEO)ghariff@pkps.gov.my
Pn. Ermyza Afera Binti Mat NasirPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)ermyzaafera@pkps.gov.my
2KETUA PEGAWAI OPERASI KUMPULAN (GROUP CHIEF OPERATING OFFICER (COO))
Dr. Mohamad Khairil Bin Mohamad RaziKetua Pegawai Operasi Kumpulan (COO)dr.khairil@pkps.gov.my
Pn. Samsiyah Binti SamsudinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)samsiyah@pkps.gov.my
3SEKTOR PENGURUSAN & PENTADBIRAN
Pn. Rosnani Binti Abdul MalekPengurus Besar Sektor Pengurusan & Pentadbiranrosnani@pkps.gov.my
Pn. Sayyidatuna Fatimah AzzahroPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)fatimah_azzahro@pkps.gov.my
4SEKTOR PERNIAGAAN & PEMASARAN
Tuan Haji Mohamad Azmi Bin Abd HamidPengurus Besar Sektor Perniagaan & Pemasaranazmi@pkps.gov.my
Nurul Aqidah Binti Mohd IsaPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)aqidah@pkps.gov.my
5SEKTOR PENGELUARAN KOMODITI & MAKANAN
En. Pongot Bin SajabPengurus Besar Sektor Pengeluaran Komoditi & Makananpongot@pkps.gov.my
6SEKTOR PERANCANGAN STRATEGIK, KEWANGAN & PELABURAN
Pn. Noraini Binti Mohamad RamlanPengurus Besar Sektor Perancangan Strategik, Kewangan & Pelaburannoraini@pkps.gov.my
Cik Amrina Soleha Binti PraminPembantu Tadbir Kesetiausahaanamrina@pkps.gov.my
7INTEGRITI & PENGURUSAN RISIKO
Cik Nurulshima Binti Md AnuarPengurus Integriti & Pengurusan Risikonurulshima@pkps.gov.my
En. Norafryman Bin MahdanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)norafryman@pkps.gov.my
8AUDIT DALAM
Pn. Faradina Binti HairudinPengurus Juruaudit Dalamfaradina@pkps.gov.my
En. Mohd Nor AzamPenolong Pengurus Juruaudit Dalamazam@pkps.gov.my
Pn. Nureen Mashi Mohd FathilPenolong Juruaudit Dalam (PP)nureen@pkps.gov.my
Pn. Hazrini Binti IshakPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)hazrini@pkps.gov.my
Pn. YasilawatiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)yasilawati@pkps.gov.my
9HARTANAH, PERHUTANAN & PELABURAN
Pn. Nor Azura Binti Zainal AbidinPengurus Unit Hartanah, Perhutanan & Pelaburanazura@pkps.gov.my
En. Mohamed Syafie Bin Mohd AliPenolong Pengurus Hartanahsyafie.ali@pkps.gov.my
En. Muhammad Zaki Bin ZailaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)mdzaki@pkps.gov.my
Pn. Nurul Huda Binti OthmanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nurulhuda@pkps.gov.my
En. Jefferee Bin Mohd KamilPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)jefferee@pkps.gov.my
En. Mohd. Anas NasyitPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)mohd.anas@pkps.gov.my
En. Muhammad FaizPenolong Pengurus Hartanah (GIS)faiz@pkps.gov.my
10BIRO PERANCANGAN STRATEGIK, PROJEK KHAS & PENILAIAN PROJEK
Yani Hardinata Bin HairudinPengurus Kanan Strategik & Projek Khasyanihardinata@pkps.gov.my
11UNIT PEMBANGUNAN DAERAH SABAK BERNAM
En. Jamzuri Bin ArdaniPengurus Kanan Pembangunan Daerah Sabak Bernamjamzuri@pkps.gov.my
12KEWANGAN
Pn. Nurul Akmar Binti Mohd TohidAkauntannurulakmar@pkps.gov.my
Cik Norshamshida Binti Mohamed AliasPenolong Pengurus Kewangannorshamshida@pkps.gov.my
Pn. Siti Rahimah JumaniPenolong Pengurus Kewangansitirahimah@pkps.gov.my
Cik Nuruljannah Binti MustaffaPembantu Tadbir Kewangannuruljannah@pkps.gov.my
Pn. Hjh. Fauziah Mat YusufPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)fauziah@pkps.gov.my
Pn. Aini Binti Abd KarimPembantu Setiausaha Pejabataini@pkps.gov.my
Pn. Lees'Aida Binti RamliPenolong Pengurus Kewanganleesaida@pkps.gov.my
13PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Pn. Majidah Binti Mohd SaidPengurus Sumber Manusia & Latihanmajidah@pkps.gov.my
En. Mohd Syahrul Bin Mohd IbrahimPenolong Pengurus Sumber Manusiamohdsyahrul@pkps.gov.my
Pn. Nor Azlin Binti AhmadPembantu Setiausaha Pejabatnorazlin@pkps.gov.my
Pn. Melatimelati@pkps.gov.my
14PERUNDANGAN
Pn. Zarinah Binti TaslimPengurus Perundanganzarinah@pkps.gov.my
En. Muhd. Hafiz Aizathafiz_aizat@pkps.gov.my
Pn. Norazlina Binti AbdullahPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)-
Pn. Norazyyati Binti HassanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)norazyyati@pkps.gov.my
15TEKNOLOGI MAKLUMAT
Pn .Wahyunah Binti MarzukiPenolong Pengurus Teknologi Maklumatwahyunah@pkps.gov.my
En. Muhammad Arham Bin JafriJuruteknik Komputerarham@pkps.gov.my
Cik Nabilah Binti Nor AziziPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nabilah@pkps.gov.my
16PENTADBIRAN
Pn. Siti Aisyah Binti Mat ArifPengurus Pentadbiransitiaisyah@pkps.gov.my
En. Omar Bin BasariPenolong Pengurus Pentadbiranomar@pkps.gov.my
Pn. Zawianty Binti Abu ZarinPenolong Pengurus Pentadbiranzawianty@pkps.gov.my
Pn. Siti Noraishah Binti ZainalPegawai Khidmat Pelanggansitinoraishah@pkps.gov.my
En. Irwan Bin MasdarPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)irwan@pkps.gov.my
En. Siraj Munir Bin Mohammad SaidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)siraj.munir@pkps.gov.my
Pn. Siti Safurasitisafura@pkps.gov.my
En. Farhan-
17JURUTEKNIK
En. Shahrul Adnira Bin Mohd NoorJuruteknikshahruladnira@pkps.gov.my
En. Mohd Saiful Fahmi Bin RazaliJuruteknikmohdsaifulfahmi@pkps.gov.my
En. Velan A/L M KrishnanJuruteknikvelan@pkps.gov.my
18PEROLEHAN
Pn. Hajjah Nor Asilah Binti AtdenanPengurus Perolehanasilah@pkps.gov.my
Pn. Norhayati Binti ArifinPenolong Pengurus Perolehannorhayati@pkps.gov.my
Pn. Rohaiza Binti Mat GhaniPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)rohaiza@pkps.gov.my
Cik Nabila Binti IdhamPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nabila@pkps.gov.my
19FASILITI BANGUNAN & KEJURUTERAAN
En. Mohd Ridwan Bin AzmiPengurus Fasiliti Bangunan & Kejuruteraanmohd.ridwan@pkps.gov.my
En. Mohamad Azam Bin AlisPenolong Pengurus Fasiliti Bangunan dan Kejuruteraanazam.alis@pkps.gov.my
20KESELAMATAN
Mejar (B) Zulkifli Bin HussainPegawai Keselamatan-
21PEMBANGUNAN INSTITUSI PEMASARAN
En. Muhamad Ridzuan Bin Abdul RahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)m.ridzuan@pkps.gov.my
En. Siraj Munir Bin Mohammad SaidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)siraj.munir@pkps.gov.my
Nurul Athirah Binti Mohd YusufPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)athirah@pkps.gov.my
22PENGEKSPORTAN
Pn. Noor Azreena Binti Abdul AzizPengurus Pemasaran Pengeksportannoorazreena@pkps.gov.my
Pn. Nur Azrinie Binti Abdull RahimPenolong Pengurus Pemasaran Pengeksportan & Peruncitannurazrinie@pkps.gov.my
Siti Nor Laila Binti DeramanPekerja Amnorlaila@pkps.gov.my
23DEWAN ORKID
En. Nor Zaihan Bin Suriat OthmanPengurus Dewan Orkidnorzaihan@pkps.gov.my
Pn. Suri Binti Mohd IdrisPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)suri@pkps.gov.my
En. Afnan HayyanJuruteknikafnan@pkps.gov.my
24PEMBORONGAN
*TBA
25KOMUNIKASI STRATEGIK
En. Muhammad Gaddafi Bin MusliPengurus Kanan Komunikasi Strategik
gaddafi@pkps.gov.my
Pn. Reena Zuliana binti Abdul RashidPengurus Komunikasi Strategikreenazuliana@pkps.gov.my
26BAHAGIAN PEMBANGUNAN PENGELUARAN & KESELAMATAN MAKANAN
En. Farid Bin Zainon @ ZainalPengurus Kanan Tertinggi Pembangunan Pengeluaran & Keselamatan Makananfarid@pkps.gov.my
En. Muhammad Nashrul Naim Bin Mohd HussiPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nashrul.naim@pkps.gov.my
27TERNAKAN LEMBU
En. Mohd. Firdaus Bin Masorifirdaus@pkps.gov.my
28TERNAKAN AYAM
Nurul Hanis Binti Wan Hussinnurulhanis@pkps.gov.my
29ORGANIC FERTILIZER
En. Mohd Razif bin IsmailAssistant Compost Fertilizer Project Managermohd_razif@pkps.gov.my
30PEMBORONGAN & PERUNCITAN
En. Md Saad Bin MahsahPengurus Pemasaranmd.saad@pkps.gov.my
31AGRO PELANCONGAN
Pn. Nur Rashidah Binti Mohamed RaihanPengurus Agro Pelanconganrashidah@pkps.gov.my
32INDUSTRI ASAS TANI
Pn. Siti Masayu Binti LatonPengurus Industri Asas Tanisiti.masayu@pkps.gov.my
En. IzuddinPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)izuddin@pkps.gov.my
33KOMODITI BERNILAI TINGGI
Tuan Haji Zahari Bin Lambak"Acting Senior Manager" Komoditi Bernilai Tinggizaharilambak063@gmail.com
34AKUAKULTUR
En. Ahmad Damya Bin ZakariaPengurus Akuakulturahmaddamya@pkps.gov.my
En. Muhammad Ashraf Naif Bin Abdul RahimPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)ashraf.naif@pkps.gov.my
35PEMBANGUNAN INSTITUSI PEMASARAN
En. Mohd Fazir Bin Abdul LatifPengurusfazir@pkps.gov.my
36SELANGOR FRUIT VALLEY
En. Irwan Sareman Bin Abdul HamidPengurus Selangor Fruit Valleyirwan.sareman@pkps.gov.my
37UNIT PELABURAN
Pn. Hayati Binti AbdullahPenolong Pengurus Kewangan (PP)hayati@pkps.gov.my
38PASAR BORONG SELANGOR & BAZAAR RAKYAT
En. Mazlan Bin SahranPenolong Pengurus Kanan Pasar Borong Selangor & Bazaar Rakyatmazlan_pbs@pkps.gov.my
Pn. Rosmiyati Binti BakhtiarPenolong Pengurus Kanan Kewangan / Pentadbiran PBSrosmiyati_pbs@pkps.gov.my
En. Mohd Hasri Bin Abu HassanPenolong Pengurus Operasihasri@pkps.gov.my
En. Jamaluddin Bin Mohamed SubariPenolong Pengurus Bazaar Rakyatjamaluddin_pbs@pkps.gov.my
Azinor Binti ZahariPenolong Pengurus Kewanganazinor_pbs@pkps.gov.my
Hasnah Binti Md HassanKerani Kewanganhasnah_pbs@pkps.gov.my