SENARAI EMAIL KAKITANGAN PKPS

  1. Gunakan ruangan ‘Search’ untuk mencari nama pegawai atau email.
  2. Klik pada alamat email pegawai yang ingin dihubungi.
NAMAJAWATANALAMAT EMAIL
PEJABAT PENGURUS BESAR KUMPULAN
Ybhg. Dato' Abdul Ghariff Bin RaminPengurus Besar Kumpulan PKPSghariff@pkps.gov.my
Ermyza Afera binti Mat NasirPembantu Tadbir (P/O)ermyzaafera@pkps.gov.my
PEJABAT TIMBALAN PENOLONG PENGURUS BESAR KUMPULAN
Dr. Haji Mohamad Khairil Bin Mohamad RaziTimbalan Pengurus Besar Kumpulan (Agribusiness)dr.khairil@pkps.gov.my
Samsiyah binti SamsudinPembantu Tadbir (P/O)samsiyah@pkps.gov.my
PEJABAT PENOLONG PENGURUS BESAR KUMPULAN
Rosnani binti Abdul MalekPenolong Pengurus Besar Kumpulanrosnani@pkps.gov.my
Fatimah AzzahroPembantu Tadbir (P/O)fatimah_azzahro@pkps.gov.my
BAHAGIAN KEWANGAN & KESETIAUSAHAAN
Semua Pegawai KewanganEmail Umum Kewangankewangan@pkps.gov.my
Noraini binti Mohamad RamlanPengurus Kanan Kewangan, Kesetiausahaannoraini@pkps.gov.my
Nurul Akmar binti Mohd TohidAkauntannurulakmar@pkps.gov.my
Norshamshida binti Mohamed AliasPenolong Pengurus Kewangannorshamshida@pkps.gov.my
Lees'Aida binti RamliPenolong Pengurus Kewanganleesaida@pkps.gov.my
Siti Rahimah JumaniPenolong Pengurus Kewangansitirahimah@pkps.gov.my
Aini binti Abd KarimPembantu Setiausaha Pejabataini@pkps.gov.my
Hayati binti AbdullahPenolong Pengurus Kewangan (PP)hayati@pkps.gov.my
Hajjah Fauziah Mat YusufPembantu Tadbir (P/O)fauziah@pkps.gov.my
Nuruljannah binti MustaffaPembantu Tadbir Kewangannuruljannah@pkps.gov.my
Amrina Solehah binti PraminPembantu Tadbir Kesetiausahaan
amrina@pkps.gov.my
UNIT PEROLEHAN
Faradina binti HairudinPengurus Perolehanfaradina@pkps.gov.my
Rohaiza binti Mat GhaniPembantu Tadbir (P/O)rohaiza@pkps.gov.my
BAHAGIAN SUMBER MANUSIA & LATIHANhr@pkp.gov.my
Majidah binti Mohd SaidPengurus Sumber Manusia & Latihanmajidah@pkps.gov.my
Siti Aishah binti Mat ArifPengurus Sumber Manusiasitiaisyah@pkps.gov.my
Mohd Syahrul bin Mohd IbrahimPenolong Pengurus Sumber Manusiamohdsyarul@pkps.gov.my
Nor Azlin binti AhmadPembantu Setiausaha Pejabatnorazlin@pkps.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN & KOMUNIKASI KORPORAT
Reena Zuliana binti Abd RashidPengurus Pentadbiran & Komunikasi Korporatreenazuliana@pkps.gov.my
Siraj Munir bin Mohammad SaidPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)siraj.munir@pkps.gov.my
Norafryman bin MahdanPembantu tadbir (P/O)norafryman@pkps.gov.my
Mohd Saiful Fahmi bin RazaliJuruteknikmohdsaifulfahmi@pkps.gov.my
Shahrul Adnira bin Mohd. NoorChargemanshahruladnira@pkps.gov.my
Siti Noraishah binti ZainalPegawai Khidmat Pelanggansitinoraishah@pkps.gov.my
Zawianty binti Abu ZarinPenolong Pengurus Pentadbiranzawianty@pkps.gov.my
Irwan bin MasdarPembantu Tadbir (P/O)irwan@pkps.gov.my
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
Wahyunah binti MarzukiPenolong Pengurus Teknologi Maklumatwahyunah@pkps.gov.my
Muhammad Arham bin JafriJuruteknik Komputerarham@pkps.gov.my
Nabilah binti Nor AziziPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)nabilah@pkps.gov.my
UNIT DEWAN ORKID PKPS
Nor Zaihan bin Suriat OthmanPenolong Pengurus Dewan Orkidnorzaihan@pkps.gov.my
Suri binti Mohd.IdrisPembantu Tadbir (P/O)suri@pkps.gov.my
UNIT AUDIT DALAM
Norhayati binti ArifinPenolong Juruaudit Dalamnorhayati@pkps.gov.my
Omar bin BasariPenolong Juruaudit Dalamomar@pkps.gov.my
Nureen Mashi Mohd FathilPenolong Juruaudit Dalam (PP)nureen@pkps.gov.my
UNIT PERUNDANGAN
Zarinah binti TaslimPengurus Perundanganzarinah@pkps.gov.my
Norazlina binti AbdullahPembantu Tadbir (P/O)
UNIT PERUNDANGAN
-
Norazyyati binti HassanPembantu Tadbir (P/O)
UNIT PERUNDANGAN
norazyyati@pkps.gov.my
UNIT HARTANAH
Nor Azura binti Zainal AbidinPengurus Hartanahazura@pkps.gov.my
Mohamed Syafie bin Mohd AliPenolong Pengurus Hartanahsyafie.ali@pkps.gov.my
Muhammad Zaki bin ZailaniPembantu Tadbir (P/0)mdzaki@pkps.gov.my
Jefferee bin Mohd.KamilPembantu Tadbir (P/0)jefferee@pkps.gov.my
Nurul Huda binti OthmanPembantu Tadbir (P/0)nurulhuda@pkps.gov.my
BAHAGIAN PEMASARAN
Noor Azreena binti Abd AzizPengurus Pemasarannoorazreena@pkps.gov.my
Nur Azrinie binti Abdull RahimPenolong Pengurus Pemasarannurazrinie@pkps.gov.my
Muhammad Ashraf Naif bin Abd. RahimPembantu Tadbir (P/O)ashraf.naif@pkps.gov.my
BAHAGIAN PROJEK LANGSUNG
Hajjah Nor Asilah binti Haji AtdenanPengurus Projek Langsungasilah@pkps.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN PERNIAGAAN & PROJEK
Nurulshima binti Md. AnuarPengurus Perancangan Perniagaan & Projeknurulshima@pkps.gov.my
UNIT INTEGRITI
Ahmad Damya bin ZakariaPengurus Integritiahmaddamya@pkps.gov.my
Hazrini binti IshakPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)hazrini@pkps.gov.my
BAHAGIAN PERLADANGAN
SELANGOR FRUITS VALLEYEmail Rasmisfv@pkps.gov.my
Haji Mohamad Azmi bin Abd HamidPengurus Kanan Projek Perhutanan Semula PKPSazmi@pkps.gov.my
Md Saad bin Mahsah
Pengurus Agrotourism Selangor Fruits Valleymd.saad@pkps.gov.my
Abdul Wahab bin Haji AbbasPengurus Kanan Perladanganabd_wahab@pkps.gov.my
Siti Masayu binti LatonPenolong Pengurus Perladangansiti.masayu@pkps.gov.my
Zulkifli bin HussainPegawai Keselamatan PKPSzulkifli@pkps.gov.my
Azman bin JamaluddinPengurus Ladang (P2)azman@pkps.gov.my
PROJEK-PROJEK PKPS
PROJEK BAJA KOMPOS
Mohd Razif bin IsmailPenolong Pengurus Operasimohd_razif@pkps.gov.my
PROJEK TERNAKAN IKANfarmmart@pkps.gov.my
PROJEK AYAM ULU TINGGI
Nurulhanis binti Wan HussinPenolong Pengurus Ternakannurulhanis@pkps.gov.my
PASAR BORONG SELANGOR
Pongot bin SajabPengurus Kanan Pasar Borong Selangorpongot_pbs@pkps.gov.my
Jamaluddin bin Mohamed SubariPenolong Pengurus Operasi Pasar Borong Selangorjamaluddin_pbs@pkps.gov.my
Rosmiyati binti BakhtiarPenolong Pengurus Kanan Kewangan/Pentadbiranrosmiyati_pbs@pkps.gov.my
Mazlan bin SahranPenolong Pengurus Kanan Operasi (PPK)mazlan_pbs@pkps.gov.my
Azinor binti ZahriPenolong Pengurus Kewangan (PP)azinor_pbs@pkps.gov.my
Hasnah binti HassanKeranihasnah_pbs@pkps.gov.my
Nabila binti IdhamPembantu Tadbir Kewangannabila@pkps.gov.my