SENARAI EMAIL KAKITANGAN PKPS

  1. Gunakan ruangan ‘Search’ untuk mencari nama pegawai atau email.
  2. Klik pada alamat email pegawai yang ingin dihubungi.
NAMAJAWATANALAMAT EMAIL
PEJABAT PENGURUS BESAR KUMPULAN
Haji Tamby Omar bin MohamedPengurus Besar Kumpulan PKPStamby_omar@pkps.gov.my
Ermyza Afera binti Mat NasirPembantu Tadbir (P/O)ermyzaafera@pkps.gov.my
PEJABAT TIMBALAN PENOLONG PENGURUS BESAR KUMPULAN
Mohamad Fadzil bin HitamTimbalan Pengurus Besar Kumpulan (Operasi)mohamad.fadzil@pkps.gov.my
Hajjah Safiah binti JaisPembantu Setiausaha Pejabatsafiah@pkps.gov.my
PEJABAT PENOLONG PENGURUS BESAR KUMPULAN
Rosnani binti Abdul MalekPenolong Pengurus Besar Kumpulanrosnani@pkps.gov.my
Fatimah AzzahroPembantu Tadbir (P/O)fatimah_azzahro@pkps.gov.my
BAHAGIAN KEWANGAN, KESETIAUSAHAAN & INTEGRITI
Semua Pegawai KewanganEmail Umum Kewangankewangan@pkps.gov.my
Noraini binti Mohamad RamlanPengurus Kanan Kewangan, Kesetiausahaan & Integritinoraini@pkps.gov.my
Nurul Akmar binti Mohd TohidAkauntannurulakmar@pkps.gov.my
Faradina binti HairudinPengurus Perolehanfaradina@pkps.gov.my
Norshamshida binti Mohamed AliasPenolong Pengurus Kewangannorshamsida@pkps.gov.my
Lees'Aida binti RamliPenolong Pengurus Kewanganleesaida@pkps.gov.my
Rohaiza binti Mat GhaniPembantu Tadbir (P/O)rohaiza@pkps.gov.my
Siti Rahimah JumaniPenolong Pengurus Kewangansitirahimah@pkps.gov.my
Aini binti Abd KarimPembantu Setiausaha Pejabataini@pkps.gov.my
Hajjah Norzaidah binti Haji JailaniPembantu Tadbir (Kewangan)norzaidah@pkps.gov.my
Hayati binti AbdullahEksekutif Kewanganhayati@pkps.gov.my
Hajjah Fauziah Mat YusufPembantu Tadbir (P/O)fauziah@pkps.gov.my
Zaini IsmailPembantu Tadbir (P/O)zaini@pkps.gov.my
BAHAGIAN SUMBER MANUSIA & LATIHAN
Noor Azreena binti Abd AzizPengurus Sumber Manusia & Latihannoorazreena@pkps.gov.my
Siti Aishah binti Mat ArifPengurus Sumber Manusiasitiaisyah@pkps.gov.my
Mohd Syahrul bin Mohd IbrahimPenolong Pengurus Sumber Manusiamohdsyarul@pkps.gov.my
Nor Azlin binti AhmadPembantu Setiausaha Pejabatnorazlin@pkps.gov.my
BAHAGIAN PENTADBIRAN,KOMUNIKASI KORPORAT & TEKNOLOGI MAKLUMAT
Reena Zuliana binti Abd RashidPengurus Komunikasi Korporatreenazuliana@pkps.gov.my
Wahyunah binti MarzukiPenolong Pengurus Teknologi Maklumatwahyunah@pkps.gov.my
Nor Zaihan bin Suriat OthmanPenolong Pengurus Dewan Orkidnorzaihan@pkps.gov.my
Norafryman bin MahdanPembantu tadbir (P/O)norafryman@pkps.gov.my
Mohd Saiful Fahmi bin RazaliJuruteknikmohdsaifulfahmi@pkps.gov.my
Shahrul Adnira bin Mohd. NoorChargemanshahruladnira@pkps.gov.my
Suri binti Mohd.IdrisPembantu Tadbir (P/O)suri@pkps.gov.my
Muhammad Zainul Ariffin bin ZaimanPembantu Tadbir (P/O)zainul_ariffin@pkps.gov.my
Muhammad Arham bin JafriJuruteknik Komputerarham@pkps.gov.my
Siti Noraishah binti ZainalPegawai Khidmat Pelanggansitinoraishah@pkps.gov.my
Zawianty binti Abu ZarinPenolong Pengurus Pentadbiranzawianty@pkps.gov.my
Irwan bin MasdarPembantu Tadbir (P/O)irwan@pkps.gov.my
UNIT AUDIT DALAM
Majidah binti Mohd SaidJuruaudit Dalammajidah@pkps.gov.my
Norhayati binti ArifinPenolong Juruaudit Dalamnorhayati@pkps.gov.my
Omar bin BasariPenolong Juruaudit Dalamomar@pkps.gov.my
Nureen Mashi Mohd FathilEksekutif Audit Dalamnureen@pkps.gov.my
Zainol Alam bin Haji AhmadPembantu Tadbir (P/0)zainol_alam@pkps.gov.my
UNIT PERUNDANGAN
Zarinah binti TaslimPengurus Perundanganzarinah@pkps.gov.my
Norazlina binti AbdullahPembantu Tadbir (P/O)
UNIT PERUNDANGAN
-
Norazyyati binti HassanPembantu Tadbir (P/O)
UNIT PERUNDANGAN
norazyyati@pkps.gov.my
Mohamad Hisyamuddin bin MohamedPegawai Tadbir N41hisyamuddin@pkps.gov.my
UNIT HARTANAH
Nor Azura binti Zainal AbidinPengurus Hartanahazura@pkps.gov.my
Mohamed Syafie bin Mohd AliPenolong Pengurus Hartanahsyafie.ali@pkps.gov.my
Muhammad Zaki bin ZailaniPembantu Tadbir (P/0)mdzaki@pkps.gov.my
Jefferee bin Mohd.KamilPembantu Tadbir (P/0)jefferee@pkps.gov.my
Nurul Huda binti OthmanPembantu Tadbir (P/0)nurulhuda@pkps.gov.my
BAHAGIAN PROJEK LANGSUNG
Hajjah Nor Asilah binti Haji AtdenanPengurus Projek Langsungasilah@pkps.gov.my
Nur Azrinie binti Abdull RahimPenolong Pengurus Operasinurazrinie@pkps.gov.my
BAHAGIAN PERANCANGAN PERNIAGAAN & PROJEK
Nurulshima binti Md. AnuarPengurus Perancangan Perniagaan & Projeknurulshima@pkps.gov.my
Samsiyah binti SamsudinPembantu Tadbir (P/0)samsiyah@pkps.gov.my
BAZAAR RAKYAT PKPS
Ahmad Damya bin ZakariaPengurus Operasi Bazaar Rakyat PKPSahmaddamya@pkps.gov.my
BAHAGIAN PERLADANGAN
EMAIL UTAMAsfv@pkps.gov.my
Haji Mohamad Azmi bin Abd HamidPengurus Kanan Pentadbiran SFVazmi@pkps.gov.my
Md Saad bin Mahsah
Pengurus Agrotourism Selangor Fruits Valleymd.saad@pkps.gov.my
Abdul Wahab bin Haji AbbasPengurus Kanan Perladanganabd_wahab@pkps.gov.my
Siti Masayu binti LatonPenolong Pengurus Perladanganmasayu@pkps.gov.my
Zulkifli bin HussainPegawai Keselamatan PKPSzulkifli@pkps.gov.my
Azman bin JamaluddinPenolong Pengurus Ladang PKPS Kerlingazman@pkps.gov.my
Adnan bin YunusPengurus Ladang Selangor Fruit Valleyadnan@pkps.gov.my
ANAK SYARIKAT
PKPS LIVESTOCK FARM SDN.BHD.
Nurulshima binti Md. AnuarPengurusnurulshima@pkps.gov.my
Mohd Razif bin IsmailEksekutif Penyeliamohd_razif@pkps.gov.my
Nor Hirlin binti TahirEksekutif Akaunnor_hirlin@pkps.gov.my
PROJEK
PROJEK TERNAKAN IKANfarmmart@pkps.gov.my
PROJEK AYAM ULU TINGGI
Nurulhanis binti Wan HussinPenolong Pengurus Ternakannurulhanis@pkps.gov.my
Lutfishah Rashidi bin A.B MalekEksekutif Operasilutfishah1987@yahoo.com
PASAR BORONG SELANGOR
Pongot bin SajabPengurus Kanan Pasar Borong Selangorpongot_pbs@pkps.gov.my
Jamaluddin bin Mohamed SubariPenolong Pengurus Operasi Pasar Borong Selangorjamaluddin_pbs@pkps.gov.my
Rosmiyati binti BakhtiarPenolong Pengurus Kanan Kewangan/Pentadbiranrosmiyati_pbs@pkps.gov.my
Mazlan bin SahranEksekutif Pentadbiran/Operasimazlan_pbs@pkps.gov.my
Azinor binti ZahriEksekutif Kawalan kreditazinor_pbs@pkps.gov.my
Hasnah binti HassanKeranihasnah_pbs@pkps.gov.my